Формування у студентів теоретико-методологічних знань про види порушень мовлення, про причини, що їх викликають, шляхи їх подолання та попередження; надати практичні навички роботи з дітьми на основі засвоєних прийомів виявлення, корекції та профілактики мовленнєвих розладів.


Сучасні етичні та психологічні засади діагностичної та корекційної складових логопедичної роботи з особами із ТПМ. Використання медичних приладів для діагностики стану суху, голосу, функціонування ЦНС у практиці встановлення причин порушень мовленнєвої системи людини

формування у студентів професійних теоретико-методологічних компетентностей, знань про види порушень мовлення, про причини, що їх викликають, шляхи їх подолання та попередження; формування практичних умінь роботи з дітьми та дорослими на основі засвоєних методів і прийомів виявлення, корекції та профілактики мовленнєвих розладів.

Мета дисципліни - ознайомлення студентів-логопедів із теоретичними і практичними основами культури та техніки українського мовлення.


Мета дисципліни - ознайомлення студентів із теоретичними і практичними основами ораторського мистецтва педагога, культури та техніки українського мовлення.


Мета дисципліни - формування у студентів-логопедів систематизованих знань з інструментальних і нетрадиційних технологій діагностики і корекції порушень мовлення.