Метою викладання навчальної дисципліни «Маркетинговий менеджмент» є виклад принципів, завдань і функцій управління маркетинговою діяльністю підприємства, розглід алгоритмів, стратегій та політик організації, планування, реалізації та контролювання цих процесів.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Маркетинговий менеджмент» є:
- ознайомлення студентів з відповідними поняттями, категоріями, системами та процесами маркетингового менеджменту;
- відпрацювання практичних навичок розв’язування маркетингових завдань і виконання відповідних функцій;
- виховання здатності до творчого пошуку напрямів і резервів удосконалення систем і процесів управління маркетинговою діяльністю підприємства.
- відпрацювання практичних навичок розроблення маркетингових програм, тактичних і стратегічних планів маркетингу.
- Викладач: Ілюхіна Василина Вікторівна
Метою викладання навчальної дисципліни«Стратегічний маркетинг» є допомогти студентам набути знання для проведення ситуаційного і стратегічного аналізу, розв’язання будь-яких практичних завдань для оцінювання становища підприємства на ринку, аналізу стратегій сегментації та позиціювання, зростання підприємства, управління портфелем бізнесу підприємства, конкурентних стратегій тощо.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Стратегічний маркетинг» є:
– сформувати у студентів усвідомлення сутності та сфери стратегічного маркетингу,
– оволодіти методами стратегічного маркетингового аналізу,
– вивчити існуючі різновиди маркетингових стратегій,
– уміти практично формувати та застосовувати відповідну маркетингову стратегію, яка враховує зміну чинників зовнішнього середовища і спрямована на підвищення ступеня задоволення потреб споживачів та ефективності роботи підприємства в цілому.
- Викладач: Ілюхіна Василина Вікторівна
Метою викладання навчальної дисципліни «Міжнародна економіка» є сформувати систему теоретичних знань, вмінь та практичних навичок у галузі міжнародної економіки, форм, методів та механізмів реалізації міжнародних економічних відносин.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Міжнародна економіка» є:
- сформувати систему знань студентів щодо сутності міжнародної економічної системи та закономірностей її розвитку;
- навчити аналізувати і оцінювати політико-правове, економічне, соціально-культурне середовище міжнародних економічних відносин та інфраструктуру міжнародної економічної діяльності;
- допомогти освоїти методи і механізми сучасної системи регулювання міжнародних економічних відносин;
- навчити аналізувати структуру та тенденції розвитку сучасного світового ринку товарів і послуг;
- опанувати знаннями щодо сучасних тенденцій міжнародного руху факторів виробництва, капіталу, механізму міжнародної валютної системи, методології міжнародної розрахунків, розуміння логіки, напрямків і форм розвитку процесів міжнародної економічної інтеграції;
- навчити визначати сутність глобальних проблем сучасності та механізмів їх вирішення;
- сформувати вміння використовувати одержані знання у практичній зовнішньоекономічній діяльності України, враховуючи тенденції і перспективи світогосподарського розвитку.
- Викладач: Ілюхіна Василина Вікторівна
Метою викладання навчальної дисципліни “Економіка суспільного сектора” є надання знань про принципи управління економікою суспільного сектора, визначення його функціональної та соціальної ролі в стабільному розвитку національної економіки.
Основними завданнями вивчення дисципліни “Економіка суспільного сектора” є вивчення соціально-економічної ролі та спрямованості суспільного сектора; з’ясування принципів функціонування суспільного сектора економіки; вивчення теорій формування дохідної частини бюджету і державних витрат; аналіз механізму державного управління економікою; набуття уміння приймати рішення на різних ієрархічних рівнях керуваннях економікою.
- Викладач: Підопригора Лариса
Предметом вивчення дисципліни є теоретичні,методичні та практичні засади формування та розвитку економічних ідей, течій, шкіл, а також дослідження економічного руху суспільства, економіки країн світу та господарської діяльності людства в історичному розвитку.
Метою викладання навчальної дисципліни є поглиблене вивчення і творче осмислення етапів господарської діяльності людства, напрямків розвитку економічної думки, систематизація економічних знань.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Історія економіки та економічної думки» є формування наукової картини еволюції господарської діяльності людства та її обґрунтуванні в економічних теоріях, що допоможе сформувати економічне мислення та свідомість, культуру господарювання, підвищити професіоналізм і патріотизм майбутнього фахівця.
- Викладач: Підопригора Лариса
Метою викладання навчальної дисципліни “Економіка добробуту” є комплексне дослідження теоретичних питань, пов'язаних із аналізом економічної теорії добробуту, її місцем у системі соціально-економічних відносин, реальна оцінка динаміки показників рівня життя населення України, вивчення особливостей відносин розподілу і перерозподілу доходів населення, розгляд аспектів, пов'язаних із специфікою відтворення та активізацією особистого фактора виробництва у сучасних умовах
- Викладач: Манжула Євгенія Вікторівна
Програма навчальної дисципліни “Менеджмент” складена відповідно до освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавр, галузі знань 05 – Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 051-Економіка.
- Викладач: Підопригора Лариса
Програма навчальної дисципліни “Державне регулювання економіки” складена відповідно до освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавр, галузі знань 05 – Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 051-Економіка.
- Викладач: Підопригора Лариса
Програма вибіркової навчальної дисципліни “Міжнародний аудит” складена відповідно до освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми підготовки фахівців освітнього ступеня бакалвр, галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 051 «Економіка».
- Викладач: Підопригора Лариса
Програма навчальної дисципліни “Міжнародні фінанси” складена відповідно до освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавр, галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 051 «Економіка».
- Викладач: Підопригора Лариса
Програма вибіркової навчальної дисципліни “Методика викладання економічних дисциплін у ЗВО” складена відповідно до освітньо-професійної (освітньо-наукової) програми підготовки фахівців освітнього ступеня магістр, галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 051 «Економіка».
Предметом вивчення навчальної дисципліни є сукупність методів навчання економічної теорії у вищій школі України відповідно до змісту науки економічної теорії та завдань, що стоять перед економічною освітою України.
Метою викладання навчальної дисципліни «Методика викладання економічних дисциплін у ЗВО» є формування у студентів професійних знань і навичок з економічної теорії у вищій школі, зокрема сукупності методів і способів навчання, які мають забезпечити високу якість навчального процесу, глибокі знання економічної теорії і практики, суті і спрямованості ринкової трансформації економіки України.
- Викладач: Підопригора Лариса
- Викладач: Седляр Діана
Метою викладання навчальної дисципліни «Мікроекономіка»є формування ринково орієнтованого економічного світогляду і знань щодо методів прийняття оптимальних господарських рішень за наявних обмежених ресурсів та альтернативних можливостей їх використання.
Завдання:
- надання знань про базові положення мікроекономічної теорії;
- прищеплення навичок використання інструментарію мікроекономічного аналізу;
- підготовка до вивчення прикладних дисциплін, що базуються на мікроекономічній теорії;
формування уявлення у студентів про те, що успіх будь-якого бізнесу залежить не лише від наявності стартового капіталу і підприємницького таланту, а й від знання закономірностей функціонування економічних мікросистем у різних ринкових ситуаціях та вміння їх ефективно використовувати.
- Викладач: Бицюра Юрій Васильович